A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
12 سال پیش
سلام...
مشکل من این بود که فکر میکردم این برنامه مجانیه و به خاطر همین از سایتش دانلود کردم و بعد متوجه شدم که باید رجیستر کنم.مجددا از یه سایت ایرانی دیگه دانلودش کردم و مشکل حل شد.محسن جان اگه میشه یه توضیحی راجع به سیو فایل GEOTIFF بده.چون وقتی میخوام به صورت GEOTIFF سیو کنم گزینه های متععدی برای سیوش میاد و نمیدونم که کدوم رو انتخاب کنم.
راستی اگه میشه در پست های جداگانه روش ایجاد فایل های INF رو توضیح بدهید.
با تشکر
mohsenfff
  • mohsenfff
  • 52.26% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند شروع کننده موضوع
12 سال پیش
A.Rahimi نوشت:

سلام...
مشکل من این بود که فکر میکردم این برنامه مجانیه و به خاطر همین از سایتش دانلود کردم و بعد متوجه شدم که باید رجیستر کنم.مجددا از یه سایت ایرانی دیگه دانلودش کردم و مشکل حل شد.محسن جان اگه میشه یه توضیحی راجع به سیو فایل GEOTIFF بده.چون وقتی میخوام به صورت GEOTIFF سیو کنم گزینه های متععدی برای سیوش میاد و نمیدونم که کدوم رو انتخاب کنم.
راستی اگه میشه در پست های جداگانه روش ایجاد فایل های INF رو توضیح بدهید.
با تشکر

عرض به خدمتتون که هنوز آموزش ها کامل نیست ، هم ناقصه و هم پراکنده ،باید کلی ویدیویی آموزشی بسازم ،که البته بعدا توی ویدوی آموزشی نحوه ذخیره به صورت geotiff رو هم میگم . اما برای شما فعلا وقتی که که اطلاعات ارتفاع رو لود کردی از منوی file گزینه export elevation grid format رو انتخاب کن در پنجره باز شده جدید گزینه geotiff رو انتخاب کن
UserPostedImage
ان شا الله تمام موارد را بعدها که آموزش ها تموم شد اندیکس میکنم که راحتتر بشه بهشون دسترسی داشت