Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : A.Rahimi 

سلام خدمت همه ی دوستان
هدف از بالا اوردن این تاپیک فقط یه سواله.
کاربری که با نام Mohsenfff فعالیت میکردند الان حدود 2 ساله که اصلا اکتیو نیستن.از شانس بد هم من الان برای یه سری اطلاعات در مورد فتوسنری به ایشون نیاز دارم چون با دیدن ویدئوهاشون واقعا پی بردم که خیلی اطلاعات در مورد این مسائل دارند.از دوستان خواهش میکنم اگه کسی خبری از ایشون داره یا شمارشو داره یا هر اطلاعات دیگه ای به من خبر بده چون خیلی به ایشون نیاز دارم.انشالله که جواب بگیرم.
با تشکر

بله حق با شماست مدتی هست ایشون رو نمیبینیم و نمیتونیم ازشون استفاده کنیم، حالا اگر سوالی هست مطرح بفرمایید شاید کمکی از دست من یا حتی سایر دوستان بر بیاد.

speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
سلام.
من دو سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید.مرسی.
1-برای ساخت فتوریل از همین آموزش باید استفاده کنم یا آموزش دیگه ای؟
2-چرا عکس ها در این تاپیک باز نمیشه؟
لطفا راهنمایی کنید.مرسی.@};- .
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : speed 

سلام.
من دو سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید.مرسی.
1-برای ساخت فتوریل از همین آموزش باید استفاده کنم یا آموزش دیگه ای؟
2-چرا عکس ها در این تاپیک باز نمیشه؟
لطفا راهنمایی کنید.مرسی.@};- .

سلام
بله روش های دیگه ای هم وجود داره ولی به نظر من ساده ترین روش همین هست برنامه های دیگه ای هم وجود دارن که هر کدوم معایب و مزایای خودشونو نسبت به این روش دارن برای شروع یادگیری و آشنایی با اصول کار این آموزش کفایت میکنه، در مورد تصاویر هم باید با مدیریت سایت تورج عزیز هماهنگ کنید.
موفق باشید.

speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
سلام.
آقا تورج میشه لطفا مشکل باز نشد عکس ها رو برطرف کنید؟
مرسی.
speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
سلام.
آقا تورج مرسی بابت برطرف کردن مشکل باز نشدن عکس ها@};- .
دوستان عزیز من یک مشکل با برنامه ی SBuilderX دارم.مشکلم این هست که تصاویر رو باز نمیکنه و مپ رو فقط از بدون زوم نشون میده که این حالت اگر هم به اینترنت وصل نباشید بازهم نقشه ی کل جهان رو نشون میده.سرعت اینترنت من هم خوبه ولی نمیدونم مشکل از کجاست.لطفا راهنمایی کنید@};- .
خیلی ممنونم.