ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام دوست عزیز@};-

در ضمن شما به راحتی میتونید sid/star رو به صورت دستی ، ویپوینت به ویپیپونت به fmc ادانتون وارد کنید که معمولا از نمونه دیفالت خود ادان بهتر و دقیقتر هست .

با سلام و درود

سپاس@};-
EP-IBB

UserPostedImage
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
با سلام و درود

ارک زدن واقعا برای من سخت . هنوز تو اف اس مشکل دارم با بعضی پرنده ها !

اگر امکان هست خودتون mehournet عزیز با بویینگ 727 کپتن سیم یک ارک بزنید و فیلم هم بگیرید تا هم بنده هم دوستان واضحتر ببینیم .

سپاس از شما
EP-IBB

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
ارسال شده توسط : ma_heravi 

با سلام و درود

اگر امکان هست خودتون mehournet عزیز با بویینگ 727 کپتن سیم یک ارک بزنید و فیلم هم بگیرید تا هم بنده هم دوستان واضحتر ببینیم .

سپاس از شما

سلام دوست من @};-

برسی میکنم ایشالا بشه برای گرفتن فیلم کاری بکنم ، بارها با 727 آرک زدم خیلی هم خوب و دقیقه ولی به علت خارج بودن گیج نشان دهنده vor و hsi از هم کار باهاش یه مقدار سختره ، این موضوع در واقعیت هم همنطوره ، در مورد آرک با این پرندها باید قبل از شروع ، کورس رانوی مورد نظر برای لندینگ روی hsi ست بشه و بهتره اگر فرودگاه به دستگاه ils مجهز هست به جای vor از فرکانس ils استفاده کرد که هم ورتکال و هم لترال گایدنس داره [approve]

در ضمن بستن یه ndb 2 هم میتونه کمک شایانی در پرندهایی مثل 727 با گیجهای آنالوگ بکنه . البته بسته به لوکیشن ndb روی زمین [swinging]
saam
  • saam
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

ارسال شده توسط : ma_heravi 

با سلام و درود

سپاس از شما

سلام دوست من @};-

برسی میکنم ایشالا بشه برای گرفتن فیلم کاری بکنم ، بارها با 727 آرک زدم خیلی هم خوب و دقیقه ولی به علت خارج بودن گیج نشان دهنده vor و hsi از هم کار باهاش یه مقدار سختره ، این موضوع در واقعیت هم همنطوره ، در مورد آرک با این پرندها باید قبل از شروع ، کورس رانوی مورد نظر برای لندینگ روی hsi ست بشه و بهتره اگر فرودگاه به دستگاه ils مجهز هست به جای vor از فرکانس ils استفاده کرد که هم ورتکال و هم لترال گایدنس داره [approve]

در ضمن بستن یه ndb 2 هم میتونه کمک شایانی در پرندهایی مثل 727 با گیجهای آنالوگ بکنه . البته بسته به لوکیشن ndb روی زمین [swinging]

آقای mehornet عزیز سلام
بنده یک سوال دارم کمی بی ربطه .. شما پینت کیش ایر EP-LCK و EP-LCM رو برای ام دی مدداگ دارید ؟؟ شنیدم شما این پینت رو خودتون زدید . ممنون
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
سلام دوست عزیز @};-

پینتهای من برای md مربوط به ادان flight1 هست و متاسفانه برای مداگ پینتی نزدم 😊