usofk
  • usofk
  • 55.16% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
Majid نوشت:

سلام یوسف جان
ممنون بابت راهنمایی اما بازم حل نشد همچنان Resample در حال ساختن BGL ارور میده این ماجرا میتونه ربطی به ابعاد تصویر داشته باشه؟ ارور اون هم این هست:
Wrong data type 1 for XML packet tag ignored
unknown field with tag 34665 <0x8769> encountered
البته این رو هم بگم فایل BGL ساخته میشه اما همونطور که خودشم میگه Blendmask ایگنور میشه !

#-o
امتحان کردم مشکلی نداره
منهم وقتی resampleاجرا میکنم این پیغامها میاد اما روی فایل محصول مشکلی نداره

الان مگه فایلoutputمشکل داره؟
خدایا آنکه تورا دارد چه ندارد؟
و آنکه تورا ندارد چه دارد؟ امام حسین(ع)
Majid
  • Majid
  • 53.86% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
12 سال پیش
یوسف جان واقعا از شما تشکر میکنم بابت راهنمایی های با ارزشی که میکنی ، بله روی فایل اثر میذاره و blendmask شناخته نمیشه ! اما باید خدمتت عرض کنم که بالاخره مشکل رو حل کردم ، همونطور که حدس میزدم اون فایل TIFF که با PS ایجاد میکردیم خارج از استاندارد Resample هستش به خاطر همین هم بود که ایگنور میشد برای حل این مشکل همون TIFF که با PS ساخته بودم رو با برنامه ای به نام Image Badger دوباره به TIFF کانورت کردم که بدون هیچ اروری فایل BGL به راحتی ایجاد شد و جهت اطمینان اونو توی FS تست کردم بدون هیچ مشکلی تصویری که خواستم بدست اومد... مطمئنا در این راه بازم به وجود شما نیاز پیدا میکنم و اسباب زحمت میشم .
usofk
  • usofk
  • 55.16% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
خیلی خوشحالم که مشکلتون حل شد
البته با پشتکار خودتون👏
من فقط زکات علمم رو دارم میدم

حتما... خوشحال میشم بتونم کسی رو که واقعا در یک کاری داره تلاش میکنه کمک کنم@};-

خدایا آنکه تورا دارد چه ندارد؟
و آنکه تورا ندارد چه دارد؟ امام حسین(ع)
Sh.MDH
  • Sh.MDH
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
10 سال پیش
باعرض سلام
موقع اجرا برنامه به مشکل برمیخورم
لطف کنید راهنماییم کنید مرسی
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
@};-
UserPostedImageUserPostedImage
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
سلام خدمت همه ی دوستان
هدف از بالا اوردن این تاپیک فقط یه سواله.
کاربری که با نام Mohsenfff فعالیت میکردند الان حدود 2 ساله که اصلا اکتیو نیستن.از شانس بد هم من الان برای یه سری اطلاعات در مورد فتوسنری به ایشون نیاز دارم چون با دیدن ویدئوهاشون واقعا پی بردم که خیلی اطلاعات در مورد این مسائل دارند.از دوستان خواهش میکنم اگه کسی خبری از ایشون داره یا شمارشو داره یا هر اطلاعات دیگه ای به من خبر بده چون خیلی به ایشون نیاز دارم.انشالله که جواب بگیرم.
با تشکر